Detoxikace a dieta: Očistěte své tělo s křemelinou DiatomPlus

Křemelina DiatomPlus nabízí alternativní způsob pro detoxikaci vašeho těla, který je levný, jednoduchý a efektivní. Nevyžaduje se žádné hladovění nebo konzumování chuťově nepříjemných až nechutných potravin pro zdravou výživu. Mnoho lidí po celém světě používá křemelinu s velkým úspěchem. Křemelina DiatomPlus je přirozeně savý a abrazivní, přírodní a ideální vnitřní čistič. Jak prochází vaším systémem, absorbuje škodlivé toxiny a dělá to, aniž by bylo nutné změnit vaše stravovací návyky, nebo životní styl.

Ako spoznám, že potrebujem DETOX?

bolestive-brucho

 

 

 

 

 

 

Každý den jsme vystaveni škodlivým toxinům, jako jsou například automobilové výfukové plyny, těžké kovy, různé přídatné látky nebo chemické čistící prostředky. Ve většině případů, jsou naše těla sama o sobě opravdu dobrými vymítači toxických látek, ale někdy potřebují trochu více pomoci a právě tehdy přichází čas na detoxikaci. Pokud chronicky trpíte některým z příznaků uvedených níže, pravděpodobně přišel čas na detoxikaci a očištění vašeho těla:

 1. Chutě
 2. Zánět
 3. Neklidný spánek
 4. Slabé zaostřování zraku
 5. Únava
 6. Kožní vyrážka
 7. Zácpa, průjem, nadýmání, plyny, nebo jiné problémy s trávením
 8. Výkyvy nálad
 9. Bolesti hlavy, svalů, zad
 10. Nabírání váhy
 11. Tělesný pach, nebo špatný dech
 12. Alergie

Jak se můžu detoxikovat s křemelinou?

pitie-pohar-voda

Očista těla nebo detoxikace s křemelinou je jednoduchá. Stačí postupovat následovně:

Krok 1:

Přibližně jednu čajovou lžičku křemeliny DiatomPlus rozmíchejte ve sklenici se studenou vodou a vypijte. Křemelinu stačí užívat 1x denně. Pijte ji na lačno nejméně jednu hodinu před nebo dvě hodiny po jídle. Křemeliny je téměř bez chuti, ale pokud se vám nelíbí její mírně písková struktura, zkuste si ji zamíchat do džusu, jogurtu, nebo smoothie.

Krok 2:

Vypijte další sklenici vody po každé dávce křemeliny.

Krok 3:

Během několika příštích týdnů, pomalu zvedněte dávku křemeliny z jedné čajové lžičky až na dvě čajové lžičky, přičemž jednu ráno a jednu večer. Doporučujeme vzít až polévkovou lžíci denně.

Krok 4:

Ujistěte se, že pijete dostatek vody po celý den.

Krok 5:

Obecně se křemelina při očistě organismu doporučuje užívat během 90. dnů, avšak mnozí lidé zjistili různé strategie, které fungují pro ně. Někteří užívají křemelinu každý den po dobu několika týdnů, jiní po mnoho let najednou. Experimentujte a zjistíte, co vyhovuje právě vám. My doporučujeme užívat křemelinu nepřetržitě.

Jak mohu zvýšit sílu a účinky detoxikace?

behat-chlap

Zpočátku můžete pociťovat některé vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy a příznaky podobné chřipce. Je to způsobeno tím, že toxiny opouštějí vaše tělo a není důvod k poplachu. Pokud však tyto příznaky přetrvávají, snižte dávky křemeliny. Tím se zpomalí uvolňování toxinů a snížení vedlejších účinků.

Pokud budete pokračovat v detoxikaci během příštích několika týdnů bez ohledu na symptomy, pokud jste nějaké měli, které vás vedly k detoxikaci vašeho těla, na prvním místě by měli dostat lekci, nebo úplně zmizet. Na druhém místě byste měli cítit více energie a mít lepší celkový zdravotní stav. Po detoxikaci mnoho lidí pociťuje novou chuť do života.

Je nutné uvést

Potravinářská křemelina DiatomPlus je netoxická a bezpečná pro lidskou spotřebu, přesto je velmi nutné poslouchat své tělo.

Jak bylo uvedeno výše, nežádoucí účinky obecně znamenají, že detox funguje a není se čeho bát. Pokud však tyto vedlejší účinky přetrvávají, snižte dávkování křemeliny na množství, které bude vaše tělo schopno lépe přijmout.

Pokud se po několika týdnech detoxikace nesniží příznaky, může to znamenat, že váš zdravotní stav je natolik závažný, že byste měli zvážit navštěvu svého lékaře.

 

Tiež majte na pamäti, že zatiaľ čo detox s kremelinou podporuje dobré zdravie a znižuje, alebo úplne odstraňuje negatívne symptómy, nebolo preukázané, že lieči prípadné choroby. Naďalej konzultujte so svojím lekárom akékoľvek existujúce zdravotné problémy a dodržiavajte jeho odporúčania.

 

Křemelinu koupíte na DiatomPlus.cz

Napsat komentář