Detox a diéta: Očistite svoje telo s kremelinou DiatomPlus

Kremelina DiatomPlus ponúka alternatívny spôsob pre detoxikáciu vášho tela, ktorý je lacný, jednoduchý a efektívny. Nevyžaduje sa žiadne hladovanie, alebo konzumovanie chuťovo nepríjemných až nechutných potravín pre zdravú výživu. Mnoho ľudí po celom svete používa kremelinu s veľkým úspechom. Kremelina DiatomPlus je prirodzene savý a abrazívny, prírodný a ideálny vnútorný čistič. Ako prechádza vaším systémom, absorbuje škodlivé toxíny a robí to bez toho, aby bolo nutné zmeniť vaše stravovacie návyky, alebo životný štýl.

Ako spoznám, že potrebujem DETOX?

bolestive-brucho

 

 

 

 

 

 

Každý deň sme vystavení škodlivým toxínom, ako sú napríklad automobilové výfukové plyny, ťažké kovy, rôzne prídavné látky, alebo chemické čistiace prostriedky. Vo väčšine prípadov, sú naše telá samy o sebe naozaj dobrými vymietačmi toxických látok, ale niekedy potrebujú trochu viac pomocť a práve vtedy prichádza čas na detoxikáciu. Ak chronicky trpíte niektorým z príznakov uvedených nižšie, pravdepodobne prišiel čas na detoxikáciu a očistenie vášho tela:

1. Chute
2. Zápal
3. Nepokojný spánok
4. Slabé zaostrovanie zraku
5. Únava
6. Kožné vyrážky
7. Zápcha, hnačka, nadúvanie, plyny, alebo iné problémy s trávením
8. Výkyvy nálad
9. Bolesti hlavy, svalov, chrbta
10. Naberanie váhy
11. Telesný pach, alebo zlý dych
12. Alergie

Ako môžem detoxikovať s kremelinou?

pitie-pohar-voda

Očista tela, alebo detoxikácia s kremelinou je jednoduchá. Stačí postupovať nasledovne:

Krok 1:
Približne jednu čajovú lyžičku kremeliny DiatomPlus rozmiešajte v poháry so studenou vodou a vypite. Kremelinu stačí užívať 1x denne. Pite ju na lačno najmenej jednu hodinu pred, alebo dve hodiny po jedle. Kremeliny je takmer bez chuti, ale ak sa vám nepáči jej mierne piesková štruktúra, skúste si ju zamiešať do džúsu, jogurtu, alebo smoothie.

Krok 2:
Vypite ďalší pohár vody po každej dávke kremeliny.

Krok 3:
Počas niekoľkých najbližších týždňov, pomaly zdvihnite dávku kremeliny z jednej čajovej lyžičky až na dve čajové lyžičky, pričom jednu ráno a jednu večer. Odporúčame vziať až polievkovú lyžicu denne.

Krok 4:
Uistite sa, že pijete dostatok vody počas celého dňa.

Krok 5:
Všeobecne sa kremelina pri očiste organizmu odporúča užívať počas 90. dní a však mnohí ľudia zistili rôzne stratégie, ktoré fungujú pre nich. Niektorí užívajú kremelinu každý deň po dobu niekoľkých týždňov, iní po mnoho rokov naraz. Experimentujte a zistíte, čo vyhovuje práve vám. My odporúčame užívať kremelinu nepretržite.

Ako môžem zvýšiť silu a účinky detoxikácie?

behat-chlap

 

 

 

 

 

Spočiatku môžete pociťovať niektoré vedľajšie účinky ako sú bolesti hlavy a príznaky podobné chrípke. Je to spôsobené tým, že toxíny opúšťajú vaše telo a nie je dôvod na poplach. Ak však tieto príznaky pretrvávajú, znížte dávky kremeliny. Tým sa spomalí uvoľňovanie toxínov a zníženie vedľajších účinkov.

Ak budete pokračovať v detoxikácii počas najbližších niekoľkých týždňov bez ohľadu na symptómy, ak ste nejaké mali, ktoré vás viedli k detoxikácii vášho tela, na prvom mieste by mali dostať lekciu, alebo úplne zmiznúť. Na druhom mieste by ste mali cítiť viac energie a mať lepší celkový zdravotný stav. Po detoxikácii veľa ľudí pociťuje novú chuť do života.

Je nutné uviesť

Potravinárska kremelina DiatomPlus je netoxická a bezpečná pre ľudskú spotrebu, napriek tomu je veľmi potrebné počúvať svoje telo.

Ako bolo uvedené vyššie, nežiadúce účinky všeobecne znamenajú, že detox funguje a nie je sa čoho báť. Ak však tieto vedľajšie účinky pretrvávajú, znížte dávkovanie kremeliny na množstvo, ktoré bude vaše telo schopné lepšie prijať.

Ak sa po niekoľkých týždňoch detoxikácie neznižia príznaky, môže to znamenať, že váš zdravotný stav je natoľko závažný, že by ste mali zvážiť navštevu svojho lekára.

Tiež majte na pamäti, že zatiaľ čo detox s kremelinou podporuje dobré zdravie a znižuje, alebo úplne odstraňuje negatívne symptómy, nebolo preukázané, že lieči prípadné choroby. Naďalej konzultujte so svojím lekárom akékoľvek existujúce zdravotné problémy a dodržiavajte jeho odporúčania.

 

Kremelinu kúpite na DiatomPlus.sk alebo DiatomPlus.cz

kremelina

One Thought to “Detox a diéta: Očistite svoje telo s kremelinou DiatomPlus”

  1. Alena Blahová

    Dobrý deň, kremelinu som si zakúpila u vás na eshope a rada by som ju doporučila každému kto ju ešte nevyskúšal, lebo je to úžasná vec a pomohla okrem mňa, tiež mojim orodinným príslušníkom, vrátane mojich priateľov s ich problémami a všetci sme veľmi spokojní. Je mi ľúto, že nám lekári strkajú pod nos rôzne syntetické jedy na dočasné a rýchle uspokojenie a vyhýbajú sa užitočným a dokonalým prírodným prostriedkom medzi ktoré patrí aj kremelina a pomôžu tisíckrát viac ako nejaké antibiotiká, ktoré vám rozbijú celý organizmus. Čo lekári nedokázali odstrániť za dva roky, a tom som pojedla možno 10 kilo rôznej chémie od lacnej po najdrahšiu (nechcem zachádzať do podrobností), kremelina urobila za pol roka. Týmto nechcem podceňovať ani odsudzovať myslenie našich lekárov, ale mali by sa zamyslieť nad faktom, že aj oni sú len ľudia a nič nemôže byť silnejšie ako samotná príroda, ktorá nám dala všetko čo na prežitie potrebujeme, vrátane prírodných liečív. Mali by sme sa prestať spoliehať na niekoho iného a začať sa o seba starať, o naše zdravie a nie si ho ničiť celý život a potom čakať a spoliehať sa, že prídeme do ambulancie, kde nám niekto pomôže a zachráni, čo sme sami znicili, a to za nemalé peniaze. Nezachráni ani nepomôže, akurát dobre zarobí a ja som toho príkladom. Alena.

Zanechať komentár