Jaké má křemelina vedlejší účinky?

Mnohých z pochopiteľných dôvodov budú zaujímať prípadné vedľajšie účinky potravinárskej kremeliny DiatomPlus. V skratke povedané, neexistujú žiadne skutočné známe vedľajšie účinky, ktoré by mohli ohroziť zdravie ľudí, alebo zvierat jej užívaním. Mnoho posudkov a laboratórnych testov konštatujú len jedno, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky, alebo minimálne, ktoré nijakým spôsobom neohrozujú zdravie človeka a zvierat.

Osvedčenie o nezávadnosti kremeliny DiatomPlus nájdete priamo na eshope spoločnosti v hlavnom hornom menu pod názvom Osvědčení.

UPOZORNENIE

Samozrejme aj tu platí staré dobré pravidlo, že všetkého veľa škodí. Snažte sa užívať len jednu, alebo dve polievkové lyžice kremeliny v priebehu 24 hodín zmiešanej v studenom nápoji, alebo jedle. Uistite sa, že ste si kúpili POTRAVINÁRSKU kremelinu, ak ju chcete začať užívať, najlepšie od spoľahlivého a overeného predajcu s certifikátom o zdravotnej nezávadnosti, ktorý Vám jeho kópiu ochotne poskytne. V opačnom prípade sa takejto kremeline zďaleka vyhnite a neriskujte vlastné zdravie. Osobitný dôraz treba prikladať tehotným a dojčiacim ženám, ktorým odporúčame poradiť sa so svojim lekárom pred začatím užívania kremeliny.

KREMELINU KÚPITE NA DIATOMPLUS.SK ALEBO DIATOMPLUS.CZ

kremelina

Mohlo by vás zaujímať