Jaké má křemelina vedlejší účinky?

Mnoha z pochopitelných důvodů budou zajímat případné vedlejší účinky potravinářské křemeliny DiatomPlus. Ve zkratce řečeno, neexistují žádné skutečné známé vedlejší účinky, které by mohly ohrozit zdraví lidí nebo zvířat jejím užíváním. Mnoho posudků a laboratorních testů konstatují jen jedno, že neexistují žádné vedlejší účinky, nebo minimálně, které nijak neohrožují zdraví člověka a zvířat.

UPOZORNĚNÍ

Samozřejmě i zde platí staré dobré pravidlo, že všeho moc škodí. Snažte se užívat jen jednu nebo dvě polévkové lžíce křemeliny během 24 hodin smíchané ve studeném nápoji nebo jídle.

Ujistěte se, že jste si koupili Potravinářskou křemelinu, chcete-li ji začít užívat, nejlépe od spolehlivého a ověřeného prodejce s certifikátem o zdravotní nezávadnosti, který Vám jeho kopii ochotně poskytne. V opačném případě se takové křemelině zdaleka vyhněte a neriskujte vlastní zdraví. Zvláštní důraz je třeba přikládat těhotným a kojícím ženám, kterým doporučujeme poradit se se svým lékařem před zahájením užívání křemeliny.


KREMELINU KÚPITE NA DIATOMPLUS.CZ

blank

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář