Co je Křemelina a proč je tak důležitá pro naše zdraví

Co je to křemelina?

Křemelina (Křemík) je primárně složená z amorfního (nekrystalického) oxidu křemičitého (SiO2), kterého se v některých případech nachází až 94%. Velmi rychle se stává populární a oblíbená už i v našich končinách. Pro svůj působivý seznam výhod v různých oblastech života a zdraví a bez jakýchkoliv potvrzených vedlejších účinků. Přezdívaná je také jako ,, tráva moře „či“ starobylý poklad „, kterou mnozí nadšenci a odborná veřejnost nazývají také nejlépe zachovaným tajemstvím matky přírody a skutečným minerálním zázrakem pro lidské zdraví.

Ale komu můžete důvěřovat? Co je dobré a co je zlé? Jaký je rozdíl mezi křemelinou pro lidi a vysokoteplotní upravenou křemelinou pro průmyslové filtrační účely? Jaký je rozdíl mezi amorfní a krystalickou strukturou křemeliny?

duvera

Níže jsme pro Vás připravili jednoho z nejrozsáhlejších průvodců o tomto daru matky Země. Lékaři a vědci datovaném až k době dinosaurů, známým jako diatomaceous earth, diatomická zemina, fosilní mouka, fytoplanktonový prášek z minerálů oxidu křemičitého, ale především v široké veřejnosti u nás známým jako křemelina.

Budeme vycházet z názvu diatomické zemina, abychom si uměli přesněji vysvětlit o co vlastně jde. Diatomické znamená „plný diatomit“, což jsou jednovláknové, duté, trubkovité strukturované organismy řas uzavřeny v exoskeletonu křemíku.

Stále a dokola a ne jen v tomto článku budeme zdůrazňovat a opakovat jak správně používat, užívat a dávkovat ideální množství potravinářské křemeliny DiatomPlus. Kdy a po jakou dobu. Také se budeme věnovat v klíčových bodech o prospěšných vlastnostech a různých kvalitách křemeliny vzhledem k její zpracování a použití.

Jmenovitě budeme psát o zabíjení škůdců, vnitřních parazitech, virech a červech, komplexní očistě celého těla a detoxikaci těžkých kovů. Také se budeme věnovat jemnému čištění střevních stěn, oplachování zažívacího trávicího traktu, zvýšení absorpce a efektivnějšímu využívání minerálů. Kolagenu stimulujícímu elementy dodávající krásu a zdraví našim vlasům, pokožce, pleti, nehtům, zubům a struktuře tvorby kostí, abyste mohli začít osobní a náležitou péči o své zdraví a elektrizující krásu s křemelinou DiatomPlus.

Pojďme se tedy hlouběji ponořit do piezoelektrických schopností a poutavých řešení tohoto daru matky Země, který je zároveň tak neškodný a stále mnohými ignorován a nepovšimnut a přesto velmi silný a klíčový pro lidské zdraví. 

Zdravější zítřek začíná dnes

DŮLEŽITÉ KLÍČOVÉ VÝHODY KREMELINY DIATOMPLUS PRO CELKOVÉ ZDRAVÍ A SVĚŽOST TĚLA.

Tento článek je určen k tomu, aby nás seznámil s důkežitostí oxidu křemičitého. Samotného křemíku a jeho obrovskou pomoc pro lidské tělo.

Jak už možná víte, po kyslíku a uhlíku je oxid křemičitý nejdůležitější složkou v přírodě a v lidském těle. Narodili jsme se všichni s množstvím oxidu křemičitého v našem těle a potřebujeme ho neustále během celého života dokud neumřeme.

Po dlouhých letech výzkumů a bádání se zjistilo, jaký je oxid křemičitý důležitý a to nejen pro samotnou existenci a život, ale je také klíčovým faktorem pro krásu, který dokáže udržet pokožku krásnou a zachovalou.

Vliv křemeliny na pokožku, pleť, nehty a vlasy je už pro nás zřejmý i díky společnostem vyrábějícím farmaceutické či kosmetické produkty po celém světě. Křemelinu často používají jako přísadu do svých produktů, ale hlavně díky osobním zkušenostem milionů uživatelů po celém světě, kteří tento dar matky přírody pravidelně užívají.

KŘEMELINA, OPRAVDU ZAPOMENUTÁ ŽIVINA?

Je mimořádně důležité pochopit, jak funguje tento „životodárný minerál. Jaké jsou jeho účinky, abychom pochopili, proč je pro nás tak užitečný a nezbytný.

V následujících odstavcích si řekneme více a podrobněji o křemelině, abychom dokonale pochopili, jaký má vliv na náš život. Našim cílem je nasměrovat vás k používání pouze 100% přírodních a efektivních řešení jakou křemelina DiatomPlus určitě je.

V těchto dnech je nesmírně důležité přesně vědět, co dostáváme do těla a co konzumujeme. Protože naše zdraví může být kdykoliv ohroženo nesprávnými výrobky nebo potravinami.

Kremelina-UNI-DiatomPlus-1000g-transparent

V KONEČNÉM DŮSLEDKU, PROČ JE OXID KŘEMIČITÝ TAK ZDRAVÝ?

Adolf-Butenant

V roce 1939 nositel Nobelovy ceny za chemii profesor Adolf Butenant prokázal, že existence není možná bez přítomnosti oxidu křemičitého. Na základě výzkumu, který se uskutečnil na Columbia College v roce 1972 se ukázalo, že oxid křemičitý je životně důležitá živina, která by se měla poskytovat nepřetržitě z potravinových zdrojů. Oxid křemičitý hraje obrovskou roli při mnoha tělesných funkcích a má přímý vztah s absorpcí minerálů.

Typické lidské tělo má zhruba sedm gramů oxidu křemičitého. Což je hodnota, která výrazně přesahuje čísla jiných důležitých minerálů, například železa. Železo a oxid křemičitý jsou nezbytné pro lidské tělo, což znamená, že jsou nezbytné k probíhající metabolickou činnost, která je životně důležitá pro existenci všech živých organismů. Oba prvky by měly být nepřetržitě poskytovány.Mnohé studie dokazují příznivý vliv oxidu křemičitého na zdravý vývoj zvířat a lidí.

Oxid křemičitý je důležitá pro kostru a ineralizaci. Nepřítomnost tohoto stopového prvku vede k deformaci kostry. Hormonální poruchy v lidském organismu jsou často způsobeny kvůli nesouladu vápníku a hořčíku. Několik výzkumů dokázalo, že oxid křemičitý může obnovit tuto křehkou rovnováhu. Oxid křemičitý je také přínosem pro asimilaci fosforu. Výsledek může být popsán jako katalyzátor při použití dalších faktorů.

VÝHODY KŘEMELINY JAKO DOPLŇKU STRAVY

Křehké a řídké kosti jsou charakteristické pro stárnutí což je způsobeno úbytkem vápníku v našem těle. Užívání jen kalcia (vápník), nemůže napravit, nebo zastavit tuto hrozivou a velmi nepříjemnou nemoc, protože lidské tělo se nedá asimilovat a nedokáže využívat vápník bez přítomnosti oxidu křemičitého.

Důkazy poukazují na skutečnost, že kalcium jako doplňkový minerál, jednak ovlivňuje hojení, ale na druhé straně, urychluje odbourávání vápníku z kostí, čímž vlastně urychluje degenerativní proceduru řídnutí kostí.

Oxid křemičitý může zastavit řídnutí kostí a obnovit proces regenerace vašeho těla. 

VÁPNÍK A OXID KŘEMIČITÝ

Symptomy a příznaky řídnutí kostí postihují zejména ženy po menopauze. Avšak tento degenerativní proces začíná již mnohem dříve v mladším věku. Podle oficiálních statistik více žen umírá na zlomeniny způsobené řídnutím kostí jako na rakovinu prsu, děložního čípku, či dokonce kombinaci obou. Neuvěřitelné, že?

Nedostatek vápníku v kostech způsobuje rozšíření vodních kanálků a prostor v oblasi kostí, což jim dává porézní a řídký vzhled. Takto destabilizována kost se stává křehkou a hrozí její poranění při jakémkoliv drobném poranění, nebo již při mírném nárazu.

Kost může zlomit obyčejný tlak, nebo dokonce i stres. Aby remineralizovat zlomené a poškozené kosti se doporučuje denní užívání křemeliny.

Kosti sestávají hlavně z fosforu, hořčíku, vápníku a obsahují také oxid křemičitý.

Oxid křemičitý odpovídá za přísun minerálů do kostí a to zejména vápníku. Podporuje a povzbuzuje hojení zlomenin a také snižuje poškození pokožky v oblasti zlomeniny.

Stále více vědeckých studií potvrzují, že pokud je to nutné, oxid křemičitý je prostřednictvím procesu transmutace konvertován na vápník. Proto někteří vědci odkazují na oxid křemičitý jako prekurzor vápníku. I když máme nedostatek vápníku v těle, tělo dokáže změnit oxid křemičitý na vápnit pokud jej kosti potřebují a je to nezbytné v případě, že ho naše tělo má dostatek.

JE KŘEMELINA PERFEKTNÍ PRODUKT PRO KRÁSU, KTERÝ FUNGUJE ZVNITŘ?

Degenerace tkáně se zrychluje z důvodu stárnutí. Ligamenty se rozvíjejí rostoucí nedostatečnou schopností zadržovat vlhkost, kdy zůstávají bez pomoci. Oxid křemičitý může pomoci zpomalit degenerativní proces vaziva. S křemelinou DiatomPlus, vitalita člověka, která se mnohdy ztrácí s plynutím času, lze přirozeně udržovat stejně jako stav a vzhled pokožky.

Pojivovou tkáň obsahuje kolagen, elastin, mukopolysacharidy a uhlohydráty, které napomáhají zadržovat vlhkost. Tato pozoruhodná schopnost zadržovat vlhkost udržuje vazivo pružné a má zjevnou důležitost při prevenci předčasného stárnutí. Každá z těchto důležitých prvků obsahuje velké množství oxidu křemičitého.

Můžeme tedy klidně říci, že kolagen, který je převážně složen z oxidu křemičitého, může být lepidlem, které nás drží pohromadě. Pokud má tělo dostatek oxidu křemičitého, může nám dodat vitálnější, svěžejší a mladistvější vzhled a celkově se můžeme cítit mnohem zdravější a lépe.

Pokud máte pravidelný přísun křemeliny DiatomPlus (oxid křemičitý), pokožka si udrží mnohem déle mladistvý a svěží vzhled. Neočekávejte však okamžité výsledky. Nejvhodnější je začít s užíváním křemeliny DiatomPlus, která obsahuje dostatečné množství organického, rostlinného oxidu křemičitého ještě před tím, než zaznamenáte zhoršený stav kolagenu na vráskách v oblasti obličeje a těle. 

VLASY, KTERÉ ZÁŘÍ DÍKY KŘEMELINE?

Vlasy jsou nejvýraznější ozdobou, jakou ženy a muži mohou mít a proto si zaslouží veškerou naši pozornost.

Při dávce 90 mikrogramů na jeden gram jsou vlasy téměř stejně bohaté na oxid křemičitý jako zdravé kosti dospělého člověka, které mají 100 mikrogramů na jeden gram. Oxid křemičitý je základním prvkem zdravých vlasů.

Křemelina slouží jako prevence proti vypadávání vlasů, regeneruje a podporuje růst nových, zdravějších, silnějších plných lesku a krásy. 

ZDRAVÉ ZUBY A DÁSNĚ

Křemelina (křemík) má obrovský podíl na tvorbě a tvrdosti zubní skloviny. Zabraňuje tvorbě zubního kazu, udržuje zuby pěkné a zdravé. Také zabraňuje krvácení dásní, astrofii dásní a „ústupu dásní“, které mají za následek trvalé poškození až ztrátu zubů. Křemelina efektivně bojuje se zubním kazem a zabraňuje jeho tvorbě, rozkladem kostí, zubů a záněty. 

ZDRAVÉ NEHTY

Naše nehty jsou komplexní proteinová struktura, která dorůstá měsíčně o 4 až 5 milimetrů. Jen v případě nedostakem se jejich růst zpomaluje. Abyste zabránili poklesu kostní tkáně, jedinou možností je začít s doplňováním oxidu křemičitého a užívání křemeliny. Vzhledem k osobním zkušenostem, nemohu a nebudu doporučovat nic jiného než křemelinu DiatomPlus. Je tou nejefektivnější alternativou jakou vám mohu doporučit.

Při užívání křemeliny DiatomPlus se lámavé nehty stanou minulostí už v krátkém čase, oxid křemičitý, jehož křemelina DiatomPlus obsahuje až 94%, komplexně zlepší kvalitu vašich nehtů, zvýší jejich tvrdost, lesk a sníží citlivost na lámavost. Ozdravné účinky křemeliny DiatomPlus budete pozorovat nejvýrazněji na vašich vlasech, nehtech, pleti, pokožce a zubech.

Oxid křemičitý je stejně důležitý pro naše vlasy jako i pro jiné tkáně v našem těle. Jak možná víte, kolagen zvyšuje pružnost pokožky a zlepšuje její vzhled, ale co jste zřejmě nevěděli je fakt, že za svou kvalitu vděčí právě oxidu křemičitého. 

CO SE MŮŽE STÁT POKUD UŽÍVÁTE KŘEMELINU?

Při sestavování následujícího seznamu všech známých přínosů, které se nám podařilo najít a ke kterým se nám podařilo dostat (ne všechny jsou však na 100% důvěryhodné) jsme se přikláněli Především tu na prokázané fakta, zkušenosti, příběhy a svědectví:

Křemelina proces detoxikace
 • Oxid křemičitý má inhibiční účinek na koronární onemocnění.
 • Doplňování oxidu křemičitého pomáhá při regeneraci a udržování životně důležitých plicních tkání, které chrání plíce před znečištěním.
 • Udržováním nebo přestavbou pružnosti plicní tkáně oxid křemičitý snižuje zánět při bronchitidě.
 • Funguje také jako lék proti kašli. Oxid křemičitý „tónuje“ horní část dýchacího systému (nos, hltan a hrtan) a snižuje otok způsobený jeho pozitivním působením na lymfatický systém.
 • Přísun křemeliny udržuje menopauzu bez stresu a napomáhá předcházet mnohým nežádoucím vedlejším účinkům během tohoto období.
 • I u mužů se centrální nervový systém a žlázová síť postupně podrobují změnám, které způsobují degeneraci významných tělesných funkcí. To se může také zmírnit pravidelným užíváním křemeliny DiatomPlus.
 • Oxid křemičitý pracuje společně s jinými antioxidanty, aby se zabránilo předčasnému stárnutí a také aby se zachovala mládí a svěžest.
 • Vědci zjistili, že antioxidanty, jako organický oxid křemičitý, chrání před nebezpečným zářením.
 • Oxid křemičitý může pomoci zabránit vzniku ledvinových kamenů a uzdravit infekce močového systému. Je to přirozené diuretikum, které může zvýšit vylučování moči až o 30% čímž eliminuje systém odstraňování vody a obnovuje normální funkci těchto životně důležitých orgánů.
 • Přítomnost dostatečného množství oxidu křemičitého v trávicím traktu snižuje zánět v celém systému. Může vést k dezinfekci v oblasti žaludečního a střevního kataru a odstranění žaludečních problémů. Oxid křemičitý může upravit stolici a zabránit zácpě.
 • Oxid křemičitý může pomoci normalizovat tkáň hemoroidů.
 • Pravidelné a dlouhodobé užívání oxidu křemičitého (křemeliny), může zmírnit potíže se zády, které často postihují převážně seniory.
 • Oxid křemičitý se prokázal jako velmi účinný při léčbě ženských výtocích, abscesech, žaludečních potížích, v oblasti vagíny a děložního čípku a při zánětech prsních žláz (speciálně pro kojící matky).
 • Konzumací křemeliny DiatomPlus snižujete riziko zánětu středního ucha.
 • Oxid křemičitý stimuluje imunitní systém.
 • Oxid křemičitý normalizuje krevní oběh a reguluje vysoký krevní tlak (hypertenze).
 • Oxid křemičitý mírní závratě, bolesti hlavy, bzučení v uších a nespavost.
 • Oxid křemičitý může pomoci při cukrovce syntézou inhibitoru elastázy přes slinivku.
 • Oxid křemičitý může zabránit tuberkulóze.
 • Zlepšením pružnosti kloubů pomáhá křemelina při revmatismu.
 • Oxid křemičitý stimuluje metabolický proces a dělení buněk.
 • Oxid křemičitý může oddálit stárnutí v tkáni mladších lidí
 • Oxid křemičitý zvyšuje mobilitu a snižuje následky při osteoartritidě a sklerotických stavech.
 • Křemelina zkrášluje vlasy, dodává jim lesk, pružnost a sílu.
 • Křemelina prodlužuje a zpomaluje stárnutí pleti a zabraňuje tvorbě vrásek na obličeji.
Kremelina-UNI-DiatomPlus-1000g-transparent

JAKÉ JE DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ KŘEMELINY PRO DOSAŽENÍ DOKONALÝCH VÝSLEDKŮ?

Na základě výzkumu profesora Loepera, potřebná denní dávka oxidu křemičitého pro dospělého člověka je 20-30 mg. Každodenní užívání křemeliny DiatomPlus zaručuje dostačný přísun oxidu křemičitého pro vaše tělo. S užíváním dostatečného množství zabezpečíte přísun důležitých živin a to i v případě, že je snížena schopnost asimilovat důležité látky a minerály. Jakýkoliv nadbytek oxidu křemičitého, který není nutný, je okamžitě odstraněn krevním oběhem, ledvinovým systémem a trávicím traktem.

Pokud jste dosud četli pozorně, už rozumíte, že každý z nás potřebuje oxid křemičitý a to bez ohledu na věk. 

PRO KRÁSNÉ, ZÁŘIVÉ A OSLŇUJÍCÍ ZDRAVÍ.

Oxid křemičitý přímo souvisí s absorpcí dalších minerálů, které lidské tělo potřebuje, aby se udrželo v dobrém zdraví a kondici. Přispívá k vysokému standardu existence přičemž zvyšuje odolnost a dobrou dispozici. Z remineralizačním důvodů, například hojení kostí, byste měli užívat 4 až 8 násobek více oxidu křemičitého, jak je běžná dávka pro dosažení očekávaných hojivých a efektivních účinků oxidu křemičitého. Nejefektivnější výsledek dosáhnete pod dohledem lékaře.

Vědci poukazují na skutečnost, že oxid křemičitý je v našem těle přítomen ve třech formách:

 1. v rozpustné formě, obsahující 10% oxidu křemičitého v těle
 2. ve spojení s tuky, přibližně 30%
 3. zbývajících 60% se nachází v proteinové formě.

To dokazuje, jaká je vysoká naše každodenní závislost na oxidu křemičitém, bez kterého náš organizmus nedokáže a ani nemůže normálně a zdravě fungovat. 

JAK SE ROZHODNOUT A VYBRAT SI SPRÁVNOU KŘEMELINU – BUĎTE VELMI OPATRNÍ

Výběr správné křemeliny není jednoduchý a může být až matoucí. Na trhu se objevuje stále více prodejců křemeliny, ale opravdu si můžete být jisti, že kupujete tu správnou, která vám pomůže a neublíží? Moje odpověď je NE! A proto vám doporučuji křemelinu DiatomPlus se kterou máme dlouholeté zkušenosti my i naši zákazníci a to nejen v našich končinách. Křemelina DiatomPlus je certifikovaná a podléhá přísným kontrolám a pravidelným laboratorním zkouškám a odpovídá evropským normám pro potraviny a doplňky stravy.

Nejsme překupníci, křemelina DiatomPlus od společnosti Rosivka s.r.o., dovážena přímo ze slunné Kalifornie, z jednoho ze čtyř ložisek na světě, které podléhají přísným kontrolám Amerického úřadu pro kontrolu potravin a doplňků stravy FDA.

Následně je testována v České republice v nezávislé akreditované laboratoři a po vydání osvědčení převezena do specializované balírny potravin a tak víme přesně co se našim zákazníkům dostává na stůl a v jaké kvalitě a proto jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout to nejlepší co se na naší planetě nachází, ve své nejčistší formě a nejvyšší možné kvalitě.

Ujistěte se, že vámi používaná křemelina je 100% čistá, určená pro lidskou potřebu jako doplněk stravy s osvědčením o zdravotní nezávadnosti vydaným v atestované laboratoři a zpracována v profesionálním prostředí. Tyto požadavky zcela splňuje křemelina DiatomPlus, kterou doporučujeme i my vzhledem k dlouholetým osobním zkušenostem, testem a osvědčením a v neposlední řadě zkušenostem uživatelů na celém světě.

Křemelina, prodávaná pod značkou DiatomPlus poskytuje bezpečný a efektivní účinek oxidu křemičitého pro náš organismus. (Na trhu existuje mnoho prodejců, který nabízejí křemelinu za nízkou cenu a lákají na hezké obaly, ale opravdu třeba být velmi opatrný při výběru správné značky a ne každá křemelina i když je prodávána jako doplněk stravy, odpovídá požadované kvalitě a může více uškodit než pomoci ). 

ALTERNATIVNÍ ZDRAVOTNÍ VLASTNOSTI OXIDU KŘEMIČITÉHO – KŘEMELINY DIATOMPLUS.

Vše o potravinářské křemelině:

Křemelina je popisována jako přirozeně vytvořený sedimentární minerál vytvořen kdysi dávno z opálových schránek jednobuněčných řas – rozsivek, označovaných jako diatomit. Diatomitu jsou staré přibližně 30 milionů let a vznikaly úbytkem moří a oceánů. Tyto mikroskopické rostliny podobné řasám na zemském povrchu uhynuly a v průběhu času se změnili na fosílie.

Výzkumníci odkazují na tyto jílovité vápencové pozůstatky jako na křemelinu a kdykoliv těžíme na naší planetě, odkrýváme pozůstatky tohoto silně bílého prášku připomínajícího křídu. Potravinářská křemelina, která je určena pro lidské použití poskytuje důležité zdravotní výhody především díky vysokému obsahu oxidu křemičitého. Ty nejkvalitnější křemeliny skládají až z 94% amorfního oxidu křemičitého (SiO2). V minulosti lidé dokázali přijmout v potravinách dostatek oxidu křemičitého, ale nárůstem moderního hybridního potravinářského průmyslu a zvýšené toxicitě půdy se stalo realitou, načež poukazují i ​​různé studie, že v ovoci a zelenině se už dnes nenachází více než 1/3 oxidu křemičitého, potřebného pro zdravé fungování člověka.

A to je velmi smutný fakt vzhledem ke skutečnosti, že oxid křemičitý je základní složkou pro naše šlachy, chrupavku, krevní oběh a kosti. Je stejně důležitý pro zdraví a sílu naší pokožky, zubů a nehtů. V neposlední řadě přispívá ke zdraví našich životně důležitých orgánů, jako je srdce, játra a plíce. 

SLOŽENÍ POTRAVINÁŘSKÉ KŘEMILINY.

Křemelina DiatomPlus je vysoce abrazivní a její složení sestává z 94% oxidu křemičitého a zbytek tvoří vápník, sodík, hořčík, železo a dalších 15. minerálů jako bór, mangan, titan, měď a zirkon.

Křemelina se využívá již od svých začátků až do dnešní doby v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu například jako přísada do zubních past nebo peelingových pleťových krémů díky své jemně brusné schopnosti a to bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Podobně jako jemné brusivo funguje iv našem těle. Zbavuje nás střevní vetřelce spolu s dalšími nebezpečnými mikroorganismy v trávicím systému, stimuluje trávení a vstřebávání živin do těla a napomáhá vylučování cizích těles.

Křemelina DiatomPlus, díky oxidu křemičitého je obohacena přírodními minerálními zdroji, které podporují silné nehty, zdravou pokožku a silné, zdravé a lesklé vlasy.

Vzhledem k jejím čistícím schopnostem nyní můžeme říci, že křemelinu prostě musíme užívat k čištění a detoxikaci našich vnitřních systémů. Molekulární struktura křemeliny zachycuje a váže na sebe toxiny a těžké kovy v našem těle a následně je vylučuje ven přes trávicí systém lidského těla. Detoxikace a očista celého trávicího traktu jsou hlavním cílem křemeliny, abychom byli zdraví a pohybliví. Detoxikační a ozdravné schopnosti kemeliny (oxidu křemičitého) se během několika let prokázaly různými vědeckými studiemi a je považována za zázrak přírody.

Další zdravotní výhody křemeliny:

Zvyšuje vstřebávání minerálů:

Oxid křemičitý je ve vodě rozpustný a proto nezůstává ve vašem těle velmi dlouho. Užívání křemeliny (doplňování oxidu křemičitého) pomáhá vašemu tělu udržet optimální absorpci důležitých minerálů.
(Poznámka autora: Křemelina není ve vodě rozpustná narozdíl od oxidu křemičitého a proto po přidání do tekutiny rychle klesá na dno. Z toho důvodu, pokud uvažujete užívat křemelinu, ji bude nutné vždy po přidání do vody nebo džusu, těsně před užitím dobře promíchat ).

 • Může napomoci snížit cholesterol v krvi a upravit krevní tlak.
 • Může vést k pravidelnější stolici, protože funguje jako vnitřní čistící prostředek.
 • U zvířat se používá především ke kontrole nežádoucích střevních parazitů.

Preukázali sa tiež veľmi pozitívne výsledky v boji s E-coli, rôznymi baktériami a infekciami.

 • Zabraňuje tvorbě plísní a kvasinek
 • Působí jako komplexní detoxikační agent- silný přírodní chelátotvorné činidlo. Křemelina nasává toxiny, například ty, které se nacházejí ve vakcínách, jídle nebo vodě.
 • Využívá se také jako přírodní pesticid. Naruší voskovitý povrch hmyzu, který následně uhyne na dehydrataci.

NA ZÁVĚR:

Pokud se rozhodnete užívat křemelinu DiatomPlus, začněte s jednou čajovou lžičkou denně během prvních tří dnů, aby se tělo „zahřálo“ a připravilo se na detoxikaci. Nechte své tělo přirozeně se vyrovnat s čistícími a detoxikačními vlastnostmi. Nesnažte se celý proces urychlit vyššími dávkami, nic tím nezískáte. Nikdy nezapomínejte pít dostatek vody. Po třech až čtyřech dnech můžete dávku zvýšit na jednu polévkovou lžičku denně a v tomto dávkování již setrvejte během celého užívání křemeliny DiatomPlus.

Dostáváme mnoho otázek od našich přátel a zákazníků, jak dlouho třeba křemelinu užívat. Ale jak jsme již několikrát zmiňovali výše, křemelina DiatomPlus obsahuje 94% oxidu křemičitého, látky, bez které nedokáže náš organismus zdravě a plnohodnotně fungovat. Takže jeho pravidelný přísun je nezbytný každý den během celého života.

Mnozí z vás si všimnou pozitivní výsledky již během prvních dnů a týdnů a my budeme velmi rádi, pokud se se svými zkušenostmi s námi podělíte a napíšete nám na info@diatomplus.cz.

Kremelina-UNI-DiatomPlus-1000g-transparent

Napsat komentář