Křemelina pro vaše vlasy, nehty a pokožkud

Oxid kremičitý je základním prvkem, který udržuje vaše vlasy a nehty zdravé a šťastné. Oxid kremičitý je mnohem více než jen nezbytnou složkou kosmetických a zdravotnických doplňků. Tyto doplňky jsou často velmi drahé a mohou výrazně zasahovat každý měsíc do rodinného rozpočtu. Naštěstí pro vás, tato přísada, za kterou chtějí firmy platit vysoké sumy je k dispozici za zlomek ceny.

Křemelina, nebo Diatomaceous Earth(DE) je téměř čistý křemík, její každodenní užívání je naprosto bezpečné a napomáhá udržet silnější vlasy, pokožku a nehty. Velkou část křemeliny obsahují příliš velké částice křemíku na to, aby je bylo možno absorbovat trávicím traktem. Navzdory tomuto faktu křemelina vždy obsahuje dostatečné množství částic křemíku natolik malých, aby bylo možno je bez problémů absorbovat.

kremelina-diatomplus

Křemelina je téměř 100% čistý křemík, ale neznamená to, že dostanete do svého krevního oběhu úplně celou dávku  křemíku. Ale bude to dostatečné mnořství, které zcela splní, aby vaše vlasy, pokožka a nehty dostaly zdravější vzhled.

Křemík hraje velmi důležitou roli při udržování zdravých kostí, zubů, pokožky, šlach, cévního systému, nehtů a vlasů. Tento základní minerál je stavebním kamenem  struktury našeho těla.
kremelina-vlasy-nechty-plet-zuby-2

Je nezbytné, dodávat tělu dostatečné množství křemíku kvůli jeho struktuře s tak mnoha funkcemi. Křemelinu DiatomPlus, kterou užíváte, může být srovnatelný s betonovým sloupem výškových budov: pokud pracuje vedle jiných minerálů, mohou společně vytvářet odolnou a plnofunkční strukturu. Ale pokud odeberete některý základní minerál, který vaše tělo tak moc potřebuje a používá, začnou se ukazovat některé vedlejší nežádoucí efekty.

Pokud trpíte nedostatkem křemíku, vaše pokožka začne ochabovat, nehty slábnout a vlasy se stanou křehčí. Vlasy jsou první, které vám vyšlou signál a upozorní vás na nedostatek křemíku. Průměrný dospělý člověk má na hlavě 100.000 150.000 vlasů a průměrně 100 vlasů ztratí každý den, jednoduše mu vypadnou a je to zcela přirozené. Ale průměrnému zdravému člověku stejné množství naroste zpátky. V případě nedostatku křemíku v těle, počet nových narostlých vlasů denně výrazně klesá, což vede k úbytku vlasů nakonec k úplné plešatosti.

V aurvédské medicíně je oblíbená rostlina Amla ze které se dělají posilující , výživné zábaly na vlasy.
kremeilnavypadavanievlasov
Někteří lidé, kteří trpí zvýšeným vypadáváním vlasů, prostě potřebují zvýšit příjem křemíku pro obnovu růstu vlasů. Stejně jako u mnoho jiných nutričních změn, i tento proces může trvat několik týdnů si všimnete nějakých nových výrůstků vlasů. Tvorba nových vlasů pod kůží vaší hlavy vyžaduje trpělivost a čas. K podpoření klidu ve vaší mysli doporučujeme popíjet bylinný nálev z indické bylinky Bacopa Monnieri – Brahmi.
vlasy-koza-nechty

Na druhé straně i když netrpíte nedostatkem, přidáním křemíku do vašeho systému dokážete divy s vašimi vlasy, pokožkou, pletí a nehty. Jak jsme již zmínili na začátku, velmi mnoho společností používá křemík jako základní ingredienci do vlasových a dermakologických přípravků. I když hledáte jen něco pro hezčí vlasy či pleť, Křemelina DiatomPlus je jednoduchá cesta spatřit rozdíl již během několika týdnů.

Napsat komentář